تب سنج دیجیتال گوش مدل RA600 رزمکس Rossmax

Rossmax Infrared Ear Thermometer-RA600

  • استاندارد: CE & ISO
  • رده مصرف: عمومی و تخصصی
  • نوع محصول: دستگاه پزشکی
  • نوع بسته بندی: بسته بندی تکی کارتنی
  • منطقه ساپورت: گوش
  • گارانتی: پنج سال گارانتی شرکت راهیان طب صبا
  • ساخت کشور: سوئیس

وضعیت : ناموجود

تولید کننده:  رزمکس rossmax
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از طریق لیست پایین صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید.

تب سنج گوش مادون قرمز رزمکس مدل RA600

تب سنج گوش مادون قرمز رزمکس مدل RA600 برای اندازه‌گیری دمای بدن از طریق گوش در نظر گرفته شده است. این دستگاه ساخت کشور سوئیس بوده و کیفیت بالایی دارد. این دماسنج بر اساس پروتکل استاندارد نظارتی از لحاظ کلینیکی در بیمارستان آزمایش شده و تا زمانی که مطابق دستور‌العمل از آن استفاده شود، ایمن و دقیق عمل می‌کند. کیفیت تب‌سنج رزمکس تائید شده است و با مفاد آئین‌نامه EC council (دستورالعمل تجهیزات پزشکی) شروط ضروری Annex I و استانداردهای کاربردی هماهنگ مطابقت دارد. این دستگاه دمای گوش را برای نمایش”معادل دهانی” آن تغییر می‌دهد.
اگر دستگاه برای مدت زمان بیش از ۱ دقیقه بدون استفاده رها شود، به صورت خودکار خاموش می‌شود تا باتری ذخیره شود. یا می‌توانید دکمه On/Off/Memory  را به مدت ۳ ثانیه فشار دهید تا دستگاه خاموش شود.
تعداد کل ۹ حافظه برای اندازه‌گیری دمای بدن وجود دارد. چنانچه خواندن تب سنج در محدوده دمای نرمال ۳۴ تا ۲/۴۲ درجه سانتیگراد (۲/۹۳ تا ۱۰۸ درجه فارنهایت) باشد، زمانی که دستگاه خاموش می‌شود آخرین اطلاعات اندازه‌گیری شده در حافظه ذخیره می‌شود. مجددا دکمه ON.MEN را فشار دهید تا دمای ذخیره شده را ملاحظه کنید.

ویژگی ها:

بالاترین میزان دقت با چرخاندن در حالت “اسکن ۳ ثانیه” یا “اندازه گیری ۱ ثانیه‌ای”

دامنه سنجش دما از ۳۴ تا ۲/۴۲ درجه سانتیگراد

شامل روکش‌های پروب ۵ تکه‌ای چند بار مصرف

قابل تغییر از سانتیگراد به فارنهایت

نمایشگر LCD با نور پس‌زمینه

قابلیت استفاده آسان

دارای هشدار تب

دارای ۹ حافظه

اندازه گیری تب به روش اندازه گیری 1 ثانیه‌ ای

از انگشت اشاره برای شروع کار استفاده کنید، دکمه start را فشار دهید، بعد از پایان اندازه‌گیری یک صدای بیپ طولانی پخش خواهد شد.

اندازه گیری تب به روش حالت اسکن 3 ثانیه ‌ای

برای اینکه بیشترین سطح دقت را داشته باشید از حالت اسکن ۳ ثانیه‌ای استفاده کنید. از انگشت اشاره برای شروع به کار استفاده نمایید. دکمه start را به مدت ۳ ثانیه فشار دهید و نگه دارید تا اندازه‌گیری انجام شود. به آرامی پروب را در کل کانال گوش بچرخانید تا قسمتی که بالاترین دما را دارد، پیدا کنید. دکمه start را رها کنید تا زمانی که صدای بیپ طولانی بشنوید و اندازه‌گیری کامل شود.

هشدار تب

اگر دمای اندازه‌گیری شده بیشتر از ۵/۳۷ درجه سانتیگراد (۵/۹۹ درجه فارنهایت) باشد، نتیجه چشمک می‌زند، نور پس زمینه فعال می‌شود و ۴ بیپ کوتاه پخش خواهد شد. اگر دمای اندازه‌گیری شده بیشتر از ۲/۴۲ درجه سانتیگراد (۱۰۸ درجه فارنهایت) باشد، نمایشگر عبارت Hi را نمایش می‌دهد، نور پس‌زمینه فعال می‌شود و ۴ صدای بیپ کوتاه پخش خواهد شد. توصیه می‌شود در مدت زمانی کوتاه ۳ بار اندازه‌گیری را برای یک گوش انجام دهید. اگر ۳ بار اندازه‌گیری مداوم اعدادی متفاوت را نشان می‌دهند، بالاترین دما را انتخاب کنید یا اندازه‌گیری با حالت اسکن ۳ ثانیه‌ای را انجام دهید تا بالاترین دما مشخص شود.

تمیز کردن و نگهداری

روکش پروب تمیز و دست‌نخورده یکی از عوامل مهم در تضمین دقت در اعلام نتیجه است. پروب حساس‌ترین قسمت دماسنج است. هنگام تمیز کردن آن دقت کنید تا آسیبی وارد نشود. از تکه پنبه‌ای همراه با الکل برای تمیز کردن لنز (قسمت داخلی پروب) استفاده کرده و از پد الکلی برای تمیز کردن روکش پروپ استفاده کنید. اجازه دهید پروب و روکش پروب به طور کامل حداقل ۵ دقیقه خشک شود.

باتری دستگاه

انرژی تب سنج گوش مادون قرمز رزمکس مدل RA۶۰۰ از طریق یک باتری لیتیومی (CR۲۰۳۲) تامین می‌شود. به منظور تعویض باتری پوشش باتری را باز کرده دستگاه را نگه داشته و باتری را با یک پیچ‌گوشتی کوچک بیرون بکشید. قبل از تعویض باتری تب‌سنج را خاموش کنید. باتری نو را زیر قلاب فلزی در سمت چپ قرار دهید و سمت راست باتری را به سمت پایین فشار دهید تا یک صدای کلیک بشنوید. پوشش باتری را به محل اول برگردانید. سمت مثبت به طرف بالا و سمت منفی به طرف پایین باید باشد.

طریقه استفاده:

برای اینکه نتیجه‌ها دقیق نمایش داده شوند، حتما قبل از هر بار اندازه‌گیری یک روکش پروب تمیز روی دستگاه بکشید و بررسی کنید کانال گوش تمیز باشد. روکش پروب را در جهت حرکت عقربه‌های ساعت بچرخانید و سپس ثابت کنید. برای خارج کردن روکش محافظ آن را در خلاف حرکت عقربه‌های ساعت بچرخانید و سپس جدا کنید.

دکمه On/Off/Memory را فشار دهید بعد از چشمک زدن نماد گوش اکنون حرارت سنج آماده استفاده است، ۲ صدای بیپ خواهید شنید و سپس قسمت‌هایی با سه خط تیره نمایش داده می‌شوند. به دلیل اینکه کانال گوش کمی انحنا دارد، باید گوش را کمی بالا و عقب بکشید و سپس پروب را وارد کنید. این کار مهم است برای اینکه بتوانید نوک روکش پروب را مستقیما به سمت پرده گوش بگیرید. قبل از اندازه‌گیری پروب را صحیح در جای خود بگذارید تا اندازه‌گیری دقیق انجام شود.

لطفا دقت کنید

هنگامی که دستگاه را از محل نگهداری با محدوده دمای زیر یا بالای ۱۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد (۵۰ تا ۱۰۴ درجه فارنهایت) بیرون می‌آورید، قبل از استفاده آن را حداقل به مدت ۳۰ دقیقه در محدوده دمایی ۱۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد (۵۰ تا ۱۰۴ درجه فارنهایت) قرار دهید.

لطفا پس از اتمام طول عمر مفید محصول، آن را در زباله خانگی دور نریزید. می‌توانید محصول را جهت دور ریزی به توزیع‌کننده محلی خود یا به محل‌های مشخص‌شده جمع‌آوری این محصولات در کشور خود تحویل دهید.

چنانچه این دستگاه خارج از محدوده دما و رطوبت معین شده در قسمت مشخصات مورد استفاده قرار گیرد یا در این شرایط نگهداری شود، ممکن است عملکرد مورد نظر را نداشته باشد.

چنانچه این دستگاه طبق دستور‌العمل راه‌اندازی مورد استفاده قرار گیرد، نیازی به تنظیم دوره‌ای مجدد نیست. اگر هنوز مشکلی دارید، دستگاه کامل را به توزیع‌کننده ارسال کنید.

دسنگاه فقط باید با روکش‌های پروب استفاده شود، بدون روکش یا در صورتی که روکش شکسته است، اندازه‌گیری انجام ندهید.

بعد از ۳۰بار استفاده از روکش پروب برای اطمینان از دقت نتایج آنرا با یک روکش پروب جدید تعویض کنید.

قبل از قرار دادن دستگاه در محل نگهداری آن را با پارچه تمیز کنید.

اگر از دستگاه به مدت طولانی استفاده نمیکنید، باتری را بردارید.

روش های پرداخت این محصول

 • پرداخت آنلاین
 • پرداخت در محل ( فقط در تبریز)

روش های ارسال

 • ارسال با پست
 • ارسال با باربری
 • ارسال با تیپاکس
 • ارسال با TPX