نبولایزر پیستونی مدل NE100 رزمکس Rossmax

Rossmax Piston Nebulizer-NE100

  • استاندارد: ISO & IRAN
  • رده مصرف: عمومی و تخصصی
  • نوع محصول: دستگاه پزشکی
  • نوع بسته بندی: بسته بندی تکی کارتنی
  • الزام به معرفی / نسخه پزشک: ترجیحا با تجویز
  • گارانتی: پنج سال گارانتی شرکت راهیان طب صبا
  • ساخت کشور: سوئیس

وضعیت : موجود

تولید کننده:  رزمکس rossmax
15900000
قیمت بازار: سود شما تومان
قیمت : 1,590,000 تومان

نبولایزر پیستونی مدل NE100 رزمکس 

نبولایزر پیستونی رزمکس مدل NE100 مناسب برای کلیه مقاصد درمانی دارویی تنفسی، نرخهای نبولایزر پایینتر مناسب برای اطفال و نرخهای بالاتر مناسب برای بزرگسالان، بسته حاوی فیلترهوا، تیوب هوا، دفترچه راهنما و ماسکهای دهانی.

نبولایزر رزمکس مدل NE100 در افرادی که دارای عارضه تنفسی هستند جهت رساندن دارو به قسمت های مختلف دستگاه تنفسی مورد استفاده قرار میگیرد. دارو از طریق هوا و ذرات ریز آب به ریه های بیمار رسانده می شود. در واقع نبولایزر دارو را به هوای قابل استنشاق تبدیل می کند که به راحتی توسط بیمار قابل تنفس است و در آن واحد میتوان چندین دارو را به بخشهای مختلف بدن از جمله دستگاه تنفسی برساند. استفاده از نبولایزر در بیمارستان  و خانه در موارد بروز حمله شدید تنتفسی در بیمار و یاد در مواردی که کودکان از خوردن قرص و دارو اجتناب می کنند بسیار کاربردی است.  این مدل از نبولایزر رزمکس دارای ماسک و قطعه ی دهانی مخصوص کودک و بزرگسال و  شیر انحصاری قابل تنظیم بطری نبولایزر و کمپرسور پیستون قدرتمند و کم صدا است  این دستگاه دارای دو سال گارانتی است. این محصول میتواند ذرات ریز تا ابعاد ۲.۶ میکرومتر را به صورت یکنواخت به سمت ریه ها نفوذ دهد. نبولایزر NE-100 از بهترین و مرغوب ترین مواد موجود در بازار تهیه شده. این محصول برای انتقال بهتر داروها توسط استنشاق مورد استفاده قرار میگیرد. دوز رساندن ذرات ریز به ریه ها ۸۰ تا ۸۵ درصد میباشد. اندازه ریز این ذرات برای درمان بسیاری از بیماری های مربوط به ریه بسیار مناسب و سازگار است. این محصول بر اساس استانداردهای جهانی طراحی و ساخته شده است. این محصول دارای کمپرسر پیستونی بسیار قوی است. منبع تغذیه این دستگاه برق است. دارای ماسک و قطعه های تنفسی مخصوص بزرگسال و کودکان است. این محصول کوچک و کم صدا است و به راحتی میتوان در منزل از آن استفاده کرد. همراه این محصول یک ماسک برای استشاق هوا از طریق بینی قرار دارد. همچنین یک قطعه کوچک بینی برای کمک به گرفتگی بینی در محصول قرار دارد. یک محفظه نگهدارنده اقلام همراه نیز در این پکیج قرار گرفته است. شکل ظاهری این محصول بسیار زیبا و ارگونومیک است. دارای کاپ دوتایی ( ۲ در ۱) برای تمییزی راحتتر و آسانتر است. میزا سرعت پرتاب هوا به داخل ریه ها برابر است با ۰/۳ میلی لیتر بر دقیقه. این دستگاه ذرات را به صورت یکنواخت به داخل ریه ها هدایت میکند. این محصول بسیار مقرون به صرفه است.

طریقه کار دستگاه نبولایزر پیستونی مدل NE100

تکنولوژی شیر قابل تنظیم دریچه قابل تنظیم اختصاصی قادر به ارائه دارو با سطح ویسکوزیته های مختلف با توجه به شرایط و نیازهای هر کاربر است. فن آوری VA به کاربران اجازه می دهد تا سرعت میزانnebulization ≥ 15،0 تا 5،0 میلی لیتر / دقیقه تنظیم نمایند.

میزان nebulization را می توان توسط کاربر بسیار آسان و بدون تبادل قطعات تنظیم نمود:

  Nebulizationبالا / کامل باز ، برای داروهای با غلظت بالا کاربران با ظرفیت تنفس بالا می باشد.

 nebulizationبا میزان پایین تر ، برای کودکان / نوزادان با ظرفیت تنفس پایین تر مناسب است.

نبوالیزر خود را مونتاژ کنید. دستورالعمل های پاکسازی را در کتاب راهنما تحت عنوان " شیوه شستشو" قبل از استفاده از نبوالیزر خودتان برای اولین بار یا بعد از اینکه برای مدت طولانی نگهداری شده است،دنبال کنید.

به خاطر داشته باشید:

همیشه دستگاه فشار را قطع کنید و اطمینان حاصل کنید که کلید برق قبل از پاکسازی، مونتاژ و قبل یا بعد از استفاده خاموش است.

1-دستگاه فشار را روی سکو، سطح ثابت در دسترس قرار دهید

2-به آرامی درپوش جعبه نبوالیزر را بچرخانید تا به دو قسمت تفکیک شود  (ظرف دارو و پوشش)

3- از نصب صحیح نازل روی پوشش بالایی اطمینان حاصل کنید .

4- مقدار صحیح داروی تجویز شده را به ظرف دارو اضافه کنید

5-جعبه نبوالیزر را با چرخش دقیق ظرف دارو و پوشش با هم مونتاژ کنید. اطمینان حاصل کنید که دو قسمت به طور امن متناسب باشند.

6-نبوالیزر خودتان را راه اندازی کنید.

جعبه نبوالیزر تا زاویه 45 °عمل می کند. اگر زاویه بیشتر از 45 °درجه باشد، هیچ تعلیق مایع یا جسم بصورت گرد و گاز در هوا تولید نخواهد شد

توجه :

فاصله 5 دقیقه ای بعد از هر بار استفاده توصیه می شود.

دستگاه فشار اگربیش از اندازه داغ شود به طور خودکار خاموش می شود. اگر چنین اتفاقی افتاد : سریع: 1 کلید برق را خاموش کنید. 2 .کابل برق را از پریز بیرون بکشید. 3 .بگذارید موتور به مدت 30 دقیقه خنک شود.

قبل از شروع مجدد دستگاه، اطمینان حاصل کنید که دریچه های هوا بسته نیستند.

بعد از هر بار استفاده : دستگاه را ازمنبع قدرت قطع کنید ،ب گذارید دستگاه کامال خنک شود ، به دقت لوله هوا را از جعبه نبوالیزر جدا کنید و هر داروی اضافی را دور بریزید . و روشهای پاکسازی آمده در کتاب راهنما را دنبال کنید

اقلام همراه :

 تیوپ هوا ، لوله هوا ، فیلتر های هوا ، ماسک‌ کودک و بزرگسال ،  کیت نبولایزر ، قطعه‌ی دهانی زاویه‌دار ، کیف محافظ ، دفترچه راهنما

آسم با نفس نفس زدن، تشنج و خس خس گلو بروز پیدا می کند. مانند برونشیت مزمن، در آسم نایژه ها متورم شده و با خلط مسدود می شوند و مژک ها سفت می شوند. مجاری تنفسی نیز با اسپاسم های عضلانی به محرک های مشخص پاسخ می دهند، که معمولا بوسیله آلرژن هایی مانند گرده گیاهان یا گرد و خاک و همچنین استرس و آلودگی های محیطی تحریک می شوند. بیماری مزمن انسداد ریوی نوعی بیماری انسدادی ریه است، که با جریان کم تنفسی در طولانی مدت همراه است. علائم اصلی این بیماری شامل تنگی نفس و سرفه خلط دار است. COPD بیماری پیش رونده است و با گذشت زمان وخیم تر می شود. در این بیماری فعالیت های روزانه، مانند بالا رفتن از پله ها رفته رفته دشوار می شوند. برونشیت مزمن و آمفیزم اصطلاحات قدیمی برای اشاره به انواع مختلف COPD می باشند. استفاده از تکنولوژی های جدید برای بهبود، کنترل و درمان آسم ، COPD و سایر بیماری های تنفسی. با سیستم های نیولایزر، بیمار می تواند به گونه ای موثر در هر زمان و مکان بیماری خود را بهبود، کنترل و درمان کند. هوای فشرده شده باعث می شود تا آب به ذره های بسیار کوچک تقسیم و متلاشی شود سپس گاز از قسمت خروجی دستگاه خارج شده و از یک قسمت که دارای محلول دارو می باشد عبور می کند سپس وارد لوله شده و توسط ماسک به بیمار انتقال داده می شود بیمار با انجام عمل دم و باز دم گاز حاوی دارو را به داخل مجرای تنفسی و ریه خود می کشد.

روش های پرداخت این محصول

 • پرداخت آنلاین
 • پرداخت در محل ( فقط در تبریز)

روش های ارسال

 • ارسال با پست
 • ارسال با باربری
 • ارسال با تیپاکس
 • ارسال با TPX