شرکت بهدیس تدبیر آتیه به‌واسطه یک دهه تولید، در تلاش است محصولات با کیفیت را با استفاده از دانش روز و با تکیه بر کارکنان با‌‌انگیزه و خلاق جهت ارتقاء سلامت جامعه به بازار معرفی نماید.

خمیر دندان روز بنسر به دلیل دارا بودن میخک و بره موم به شما امکان می‌دهد که از داشتن دندان‌هایی سالم و پاکیزه و لبخندی زیبا بهره ببرید. بره موم موجود در ترکیب خمیر دندان روز اثر ضد قارچی و ضدباکتریایی دارد و بهبود دهنده اختلالات دهان و لثه است و همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل می‌کند. میخک سرشار از کلسیم، اسید هیدروکلریک، آهن، فسفر، سدیم، پتاسیم، ویتامین A، ویتامین C  و… است. روغن میخک دارای اوگنول است که در طول سالیان متمادی در دندانپزشکی استفاده می‌شود. این روغن برای تسکین دردهای دندانی و زخم‌های دهانی مناسب است. مطالعات اخیر نشان می‌دهد که مصرف روغن میخک علاوه بر آرام‌کردن درد و التهاب لثه‌ها، ضدعفونی‌کننده هم هست. روغن میخک فلاوونوئیدهای فراوانی دارد که ضدالتهاب هستند و سردرد را کاهش می‌دهند.

نکته دیگر این است که به دلیل بسته‌بودن طولانی دهان در طول شب، باکتری‌های مضر در آن انباشته شده و موجب پوسیدگی دندان می‌شود. شما با استفاده از جادوی کربن فعال موجود در خمیردندان شب بنسر می‌توانید از این اتفاق ناخوشایند جلوگیری کنید. استفاده از خمیر دندان شب باعث متعادل‌سازی pH دهان شده و به سلامت دهان و دندان‌ها کمک می‌کند. ضمن این که کربن فعال موجود در این محصول به‌عنوان یک جاذب دارای کاربردهای اساسی است. این ماده از پیرولیز مواد گیاهی حاوی کربن تولید می‌شود و تحت عملیات فعال‌سازی قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های این خمیر دندان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: حداقل میزان فلوراید، جلوگیری از ایجاد جرم، از بین رفتن بوی بد دهان، سفید و درخشان‌کنندگی، برطرف کردن لک‌ها و سموم داخلی دهان و از همه مهم‌تر ساخت ایران. مطالعات روی این محصول یک سال به طول انجامیده تا خواص ضد میکروبی و ضدقارچی آن را بررسی کنیم. این محصول دارای آنتی باکتریال قوی و ترکیب آن نانوسایز است تا باکتری، قارچ و ویروس را از بین ببرد.