تامین و توزیع پورت‌های شیمی درمانی در سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر

چهارشنبه, 15 دی 1400

تامین و توزیع پورت‌های شیمی درمانی در سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان تدارکات پزشکی، پورت های شیمی درمانی که برای بیماران سرطانی و پیش نیاز استومیت هاست در واحد تجهیزات پزشکی وابسته به سازمان تدارکات پزشکی ارائه می شود. پورت شیمی درمانی برای بیماری های خاص که نیاز به تزریق به دفعات داروهای شیمی درمانی دارند، استفاده می شود.

براساس این گزارش، واحد تجهیزات پزشکی با تأمین اقلام پزشکی مورد نیاز برای بیماران استومی و تهیه و توزیع گسترده کیسه های استومی، کامـل ترین خدمات را به این بیماران ارائه می دهد.

از دیگر اقلام پزشکی ارائه شده می توان به پمپ شیمی درمانی، سوزن مخصوص پورت شیمی درمانی، محصولات تخصصی زخم و آنتی باکتریال، ویلچر، واکر و اقلام بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا شامل انواع دستکش، انواع ماسک سه لایه، مایع ضدعفونی کننده دست و سطوح، تست تشخیص سریع کووید، گان مچ دار، گان ایزوله، شیلد چشمی، کاور کفش، تب سنج لیزری و دیجیتال و پالس اکسی متر اشاره کرد که در این واحد تأمین و در اختیار هموطنان قرار می گیرد.

بر اساس اعلام سازمان تدارکات پزشکی، درخصوص تسهیل در روند خرید تجهیزات و تکمیل سبد کالایی، به گونه ای مدیریت شده که با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

ثبت نظر

نظر جدید
نظرات 0