شرکت ورنا تجارت نیک پی از سال 1388 فعالیت خود را آغاز کرده و برای اولین بار در ایران موفق به تولید جوراب‌های فشار تدریجی طبق استاندارد‌های روز دنیا گردید . با هدف توسعه سبد محصولات ، مجموعه بالش‌‌های طبی و محصولات مرتبط با مادر و نوزاد به تولیدات این شرکت اضافه گردید . در ادامه پس از یک دهه تجربه در تولید تجهیزات پزشکی محصولات ارتوپدی وارد مجموعه محصولات شرکت ورنا شد.

متخصصان این شرکت کیفیت و شرایط تولید خود را قابل رقابت با استاندارد‌های خارجی طرح ریزی کرده که با استفاده از علم و تکنولوژی روز دنیا توانسته‌اند به این مهم دست یابند. این سازمان همواره تمام سعی و تلاش خود را در جهت بهبود کیفیت محصولات خود در معطوف داشته تا بتواند جایگاهی ویژه در تولید محصولات پزشکی در کنار بزرگترین تولید کنندگان این نوع محصولات در بازار های جهانی دارا باشد و کمک شایانی به استقلال کشور در صنعت تجهیزات پزشکی و منسوجات نماید.

این شرکت توجه ویژه به سلامت افراد جامعه را سرلوحه کار خود قرار داده و همچنین در جهت رضایت بیشتر مخاطبین جامعه ضمن استقرار و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت طبق الگوی iso13485 موفق به دریافت و گواهینامه استاندارد تجهیزات پزشکی iso134852003 از شرکت BRS آمریکا ،استاندارد مدیریت کیفیت iso90012008 از شرکت ITC انگلستان ، مجوز تولید از اداره کل تجهیزات پزشکی و تائیدیه از انستیتوپاستور ایران گردیده است و تلاش خود را در جهت توسعه تولیدات و رفع نیاز‌های جامعه و حرکت بسوی رفع نیازهای نیازهای آینده طب معطوف داشته است.

هم اکنون با دارا بودن شبکه توضیع گسترده در سراسر ایران ، بیش از 10000 مرکز شامل دارو خانه‌ها ،فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی ،بیمارستانها و ... محصولات این شرکت را جهت استفاده عموم مردم عرضه مینمایند.