کمربند طبی کار ورنا VERNA V202

VERNA job Slimming Belt

  • منطقه ساپورت: کمر
  • گارانتی: تضمین اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ساخت کشور: ایران

وضعیت : موجود

تولید کننده:  ورنا تجارت نیک پی/Verna
6700000
قیمت بازار: سود شما -670,000 تومان
قیمت : 670,000 تومان

کمربند طبی کار ورنا VERNA V202 

کمربند طبی کار به نحوی طراحی شده است که قابلیت حرکت هوا، بین عضو بسته شده و محیط بیرون را مهیا سازد. کمربند طبی متناسب با فرم انحنای ستون فقرات طراحی شده است و با حمایت کامل مهره‌های کمر فشار ناشی از نیروهای جانبی و کششی را کاهش می‌دهد. این محصول از پارچه‌های ویژه‌ای که هوا به خوبی از آن عبور می کند تهیه شده و باعث عدم تعرق در ناحیه کمر بیمار می‌شود.
کمربند طبی وزن بسیار کمی دارد و کاملا سبک است و به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان استفاده به راحتی و بدون احساس کردن فشار بیش از حد به فعالیت‌های روزانه‌تان رسیدگی کنید. این کمربند طبی قابلیت شستشو با دست را دارد.

موارد مصرف کمربند طبی کار 
این محصول از آتل‌های نرم قابل انعطاف از جنس پلاستیک‌های مهندسی ساخته شده و به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان انجام فعالیت‌های سنگین از آن استفاده کنید. همچنین این کمربند به درمان کمر دردهای خفیف، دیسک کمر ، درد دیسک کمر ، اسپاسم عضلات کمر، جلوگیری از کمر درد و حفاظت از ستون فقرات در برابر ضربه کمک می‌کند و مصرف آن پس از عمل جراحی دیسک کمر نیز توصیه می‌شود.
کمربند طبی گزینه‌ی بسیار مناسبی برای محدود کردن برخی حرکات ناگهانی مانند زمان انتقال از حالتی به حالت دیگر است و از ایجاد درد بیشتر در این‌گونه موارد جلوگیری می‌کند.
استفاده از این کمربند طبی در بلند مدت باعث تقویت و حفاظت ستون فقرات کمر و محافظت از عصب سیاتیک نیز خواهد شد.

نکات
کمربند طبی کار با جمع کردن شکم‌های بزرگ و کاهش فشاری که وزن شکم بر کمر افرد وارد می‌کند، از ایجاد نیروی کششی شکم بر روی مهره ها جلوگیری می کند.
فشرده شدن شکم زمان استفاده از کمربند طبی باعث می‌شود تا مقداری از وزن بالا تنه به قسمت‌های داخلی بدن منتقل شود و فشار روی مهره‌ها نیز کاهش یابد.

عوارض عدم مصرف کمربند طبی کار 
در صورت عدم استفاده از این محصول پس از احساس نیاز و یا تجویز پزشک ممکن است برخی مشکلات جسمانی شما حادتر شود. از جمله این مشکلات میتوان به مورد زیر اشاره کرد:
فشار بیش از اندازه به مهره‌های پایین ستون فقرات به دلیل فعالیت‌های سنگین و بروز آسیب های جدی در این ناحیه
شايع ترين آسيب جسمي در اغلب مشاغل که کار فيزيکي در آنها متدوال است دردهاي ناحيه کمر (Back Pain)مي باشد و شايد بالاترين آمار مرخصي هاي استعلاجي و يا از کار افتادگي در کار مربوط به اين عارضه شايع باشد. اين مشکل حاصل بلند کردن و حمل بار سنگين بصورت غير اصولي است که آموزش مهندسي ارگونومي در پيشگيري از پيش آمدن اين آسيب بسيار موثر بوده در اين ارتباط استفاده از کمربند کار ارگونوميک  براي بهبود و اصلاح و پيشگيري از اين عارضه جسمي نقش سازنده اي دارد.

گروه هدف:
با اين خصوصيات کمربند کار در پيشگيري از دردهاي ناحيه کمر در حرف بیمارستانها،کارگاهها و صنایع تولیدی، انبارداري ها، بار اندازها، کار در انبار کشتي، گمرکات و معادن و صنايع ساختماني بسيار مفيد مي باشد.

ویژگیهای این محصول:
حفظ وضعیت صحیح بدن در هنگام انجام فعالیتهای شغلی ،ورزشی و کارهای روزمره
کاهش صدمات ناشی از کار سنگین
پیشگیری از کمردرد
جمع کردن شکم و جابجایی مرکز ثقل به منظور کاهش فشار وارد بر مهره های کمری
ایجاد گرما
کاهش فشار بر لیگمانها
حمایت از مفاصل خاجی لگنی و ستون فقرات کمری
کمربند کار یک وسیله بسیار مناسب برای محافظت از کمر حین کار می باشد ارتفاع کم و انعطاف پذیری آن در حین راحتی از کمر نیز حفاظت می کند استفاده این کمربند در حین کار بسیار سفارش می شود حتی در بسیاری از کشورها استفاده از این کمربند برای کارگران اجباری گردیده است.

موارد استفاده:

 • صدمات وارده به کمر در حین کارسنگین را کاهش می دهد
 • جلو گیری از کمر درد
 • فشاری که به لیگامان ها وارد می شود را کاهش می دهد
 • محافظت از کمر در حین فعالیت های ورزشی
 • محافظت و حمایت از ستون فقرات کمر

روش های پرداخت این محصول

 • پرداخت آنلاین
 • پرداخت در محل ( فقط در تبریز)

روش های ارسال

 • ارسال با پست
 • ارسال با باربری
 • ارسال با تیپاکس
 • ارسال با TPX