مارک WHISKAS® از سال 1958 غذای گربه تولید می کند و ما از این تجربه در تمام محصولات خود بهره مند می شویم. ما نه تنها محصولات خوشمزه تولید می کنیم بلکه برای همه گربه ها نیز تلاش می کنیم تا سالم و شاد زندگی کنند.

مارک WHISKAS® گربه ها را در تمام طول زندگی خود همراهی می کند - همانطور که گربه شما با ما رشد می کند ، ما دائما به دنبال راه هایی برای بهبود خدمات تغذیه و مراقبت خود هستیم.

در WHISKAS® ، ما می دانیم و درک می کنیم که مردم چقدر گربه های خود را دوست دارند - ما نیز همین احساس را داریم. ما آنها را به خاطر روحیه آزاد دوست داریم ، اما می دانیم که آنها نیز نیاز به عشق و توجه دارند. ما اعتقاد داریم بهترین راه برای نشان دادن این علاقه برای صاحبان گربه ، درک طبیعی ترین غرایز گربه است. این غرایز طبیعی را می توان با مشاهده رفتارهای اغلب مرموز و گیج کننده آنها مشاهده کرد و با مطالعه این رفتارها برای اطمینان از مراقبت صاحبان گربه از گربه های خود به بهترین شکل ، ما توانسته ایم دوستان گربه ای خود را بهتر از دیگران درک کنیم .

ما به عنوان تولیدکنندگان WHISKAS® ، با تولید محصولی که به صاحبان گربه امکان تغذیه گربه های خود را به سالم ترین و خوشمزه ترین شکل ممکن می دهد ، افتخار می کنیم. ما در حال کار با مرکز تغذیه حیوانات خانگی WALTHAM برای تولید محصولاتی هستیم که به طور مداوم تغذیه و مراقبت را بهبود می بخشند. با تشکر از غذاهای ما که یک رژیم غذایی طبیعی ، کامل و متعادل را ارائه می دهند که گربه شما به طور فطری به آن احتیاج دارد ، به همه گربه های دنیا کمک می کنیم سالم و شادتر زندگی کنند.

whiskas