ژل زخم بستر پیوریلون کامفیل حجم 25 گرم Comfeel

Purilon Gel Comfeel-25g

  • استاندارد: سازمان غذا و دارو
  • تعداد در بسته : 1 عدد
  • تیپ محصول: بدن
  • حجم: 25ML
  • رده مصرف: عمومی و تخصصی
  • نوع محصول: ژل
  • نوع بسته بندی: بسته مقوایی
  • تعداد در دایکات(بسته): 10 عددی
  • گارانتی: تضمین اصالت و سلامت فیزیکی کالا

وضعیت : ناموجود

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از طریق لیست پایین صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید.

ژل پیوریلون کامفیل حجم 25 گرم

ژل پیوریلون کامفیل محصول شرکت Coloplast دانمارک برای دبریدمان بافت نکروز سیاه یا زرد رنگ به روش اتولیتیک استفاده می شود به این معنی که در جدا کردن بافت مرده از بخش آسیب دیده بدون صدمه زدن به بافت زنده و سالم و پوست اطراف زخم کاربرد دارد

ویژگی ها:

قابل استفاده برای دبریدمان بافت نکروز سیاه یا زرد رنگ به روش اتولیتیک

پیشگیری از بروز زخم دیابتیک

کاهش ریسک خیس خوردگی

کاربرد آسان و مطمئن

از بین بردن بافت مرده

این ژل به دلیل غلظت مناسب بروی محل زخم به صورت ثابت می ماند و به پایین سرریز نمی شود

حداقل شدن تراوش و خیس شدن بافت چسبنده ژل باعث می شود که جابه جا نشود و حتی پس از جذب آلودگی ها ترشحات به صورت منسجم باقی بماند وخیسی و تراوش را کاملا از بین می برد.

این ژل شامل کلیسیم آلژینات Sodium Carboxy Methyl Cellulose یا ذرات جذب کننده رطوبت سلولزی و آب تصفیه شده می باشد

دبرید کننده سریع و قابل اطمینان

هیدراتاسیون یا hydration رطوبت دهی مناسب و همچنین رطوبت گیری به اندازه (Absorption)

کاربردی مطمئن و بسیار آسان

مکانیسم عمکلرد ژل کامفیل:
 

ترکیب منحصر به فرد از خواص جذب و آبرسانی این ترکیب درمان زخم رطوبتی و دبریدمان اتولیز را پشتیبانی می کند.

پیور یا pure به انگلیسی معنی خالص بودن می باشد و استفاده از این کلمه در نام این محصول بخاطر به کار نبردن هیچ ماده دارویی می باشد.

جالب اینکه نود در صد حجم این محصول از آب مقطر می باشد که در ترکیب با ذرات جذب کننده رطوبت سلولزی Cmc و آلژینات کلسیم یک هیدروژل با غلظت مناسب بوجود آورده که در زمینه رطوبت دهی و رطوبت گیری تناسب کاملاً ایده آل ای را دارد.

۹۰% حجم ژل پیوریلون آب مقطر است که در ترکیب با ذرات جاذب رطوبت سلولزی CMC و آلژینات کلسیم یک هیدروژل با غلظت متعادل بوجود آورده است که تناسب منحصر بفردی از خصوصیت رطوبت دهی  Hydration و رطوبت گیری   Absorption دارد.

این ژل در تماس با بافت های سیاه رنگ نکروز یا رنگ زرد بر حسب مقدار اگزودا و رطوبت محل زخم ، به اندازه لازم رطوبت می دهد و یا رطوبت اضافی را جذب می کند.

در این گونه زخم ها و یا شرایط ها ژل پیوریلون بافت را مورد بررسی و تجزیه قرار داده و آن را حل می کند بی آنکه به سلول های سالم آن آسیب برساند.

در این صورت در هر بار مصرف کردن از این ژل بافت نکروز کاهش پیدا می کند. برای انتخاب روش دبرید کردن که به روش شارپ یا جراحی صورت گیرد و یا با استفاده از ژل پیوریلون به بیمار و شرایط زخم آن بستگی دارد .ژل پیوریلون در تماس با بافت نکروز سیاه یا زرد رنگ بر حسب میزان اگزودا و رطوبت زخم، به آن رطوبت می دهد و بالعکس، رطوبت اضافه را جذب می کند.در چنین شرایطی ژل پیوریلون بافت نکروز را تجزیه و حل می کند بدون آن که به سلول های سالم آسیبی برساند. به این ترتیب در هر نوبت استفاده از ژل پیوریلون، بافت نکروز کمتر می شود.بعضی مواقع بافت های نکروز سیاه رنگ یا زرد رنگ ضخامت بالایی دارند دبرید کردن جراحی را مقدور نسازد در این شرایط استفاده از ژل purilon لازم و راه حل می باشد.ژل Purilon ، بافت های مرده را آبرسانی می کند و ترشحات اضافی و دلمه های زخم را جذب می کند.

معمولاً یک درمانگر با علم و تجربه و امکان ارزیابی زخم و شرایط بیمار شیوه مناسب را انتخاب می کند و حتی اگر آن را به همراه شیوه دیگری به صورت ترکیبی توام استفاده کند به طور نمونه با یک یا دو مرحله استفاده از این ژل و نرم شدن بافت نکروز شرایط مناسب و ایده آلی را برای دبریدمان جراحی به وجود می آورد، همچنین در مراحلی که دبریدمان را با ژل پیوریلون ادامه می دهد در میان تعویض های پانسمان زخم با ابزار های مناسب محل های بافت نکروز را دبرید کند و به درمان زخم سرعت بیشتر ببخشد.

موارد استفاده :

دبریدمان بافت نکروز سیاه یا زرد رنگ به روش اتولیتیک

زخمهای خشک و نکروتیک و نیز زخمهای ترکیبی از بافت نکروزه و گرانوله مانند زخم بستر، زخم دیابتی غیر عفونی و سوختگی درجه ۱ و ۲٫ این ژل را میتوان در تمام طول درمان استفاده کرد. روی این ژل از یک پانسمان ثانویه مانند کامفیل شفاف یا مربعی استفاده میشود.

روش مصرف ژل :

بر روی موضع مورد نظر (زخم) به مقدار کافی استفاده شود. سپس از پانسمان های ثانویه مناسب استفاده نمایید

ترکیب ژل کامفیل پیوریلون:

ژل Purilon شامل آب خالص، کربوکسی متیل سلولز سدیم و آلژینات کلسیم است. این ژل یک محصول بسیار ملایمی است چرا که شامل مواد طبیعی بدون هرگونه افزودنی است.

در این مورد کامفیل شفاف یا کامفیل ضربدری گزینه های مناسبی هستند. معمولا در زخم پای دیابتیک در صورت استفاده از ژل پیوریلون روی آن پانسمان بیاتین قرار داده، در نهایت پانسمان با بانداژ در موقعیت خود تثبیت می گردد.

** برای زخم پای دیابتی در صورت استفاده از ژل روی آن از پانسمان بیاتین استفاده کنید و در آخر آن را با بانداژ در محل خود ثابت کنید

روش های پرداخت این محصول

 • پرداخت آنلاین
 • پرداخت در محل ( فقط در تبریز)

روش های ارسال

 • ارسال با پست
 • ارسال با باربری
 • ارسال با تیپاکس
 • ارسال با TPX