فشارسنج دیجیتال بازویی مدل Z1 رزمکس Rossmax

Rossmax Automatic Blood Pressure Monitor-Z1

  • استاندارد: CE & ISO
  • رده مصرف: عمومی و تخصصی
  • نوع محصول: دستگاه پزشکی
  • نوع بسته بندی: بسته بندی تکی کارتنی
  • گارانتی: پنج سال گارانتی شرکت راهیان طب صبا
  • ساخت کشور: سوئیس

وضعیت : موجود

تولید کننده:  رزمکس rossmax
19000000
قیمت بازار: سود شما تومان
قیمت : 1,900,000 تومان

فشارسنج دیجیتال بازویی مدل Z1 رزمکس

این دستگاه صفحه نمایش نبستا بزرگی دارد. اعداد و اعلان های نشان داده شده برروی این دستگاه بزرگ می‌باشد. این ویژگی برای افراد مسن بسیار مناسب می‌باشد و می‌توانند به راحتی از این دستگاه استفاده نمایند. فشارسنج دیجیتالی رزمکس مدل Z1 از حافظه ۹۰ عددی برای یک کاربر پشتیبانی می‌کند. این تعداد جایگاه حافظه، این دستگاه را در میان سایر محصولات که از حافظه کمتری پشتیبانی میکنند برتر می‌سازد.

Z1 دارای نمایشگر تاریخ و زمان می‌باشد که میتوانید زمان و تاریخ سنجش های دریافت شده گذشته را مشاهده کنید. همینطور این دستگاه قابلیت اندازه گیری و نشان دادن میانگین ۳ سنجش آخر گرفته شده را دارد و این قابلیت برای مواقعی که فرد فشار خون نامنظمی دارد مناسب می‌باشد.این دستگاه دارای قابلیت تشخیص حرکت فرد در حین اندازه گیری است. این قابلیت بدین معناست که اگر در حین اندازه گیری فشار، دست کاربر حرکت کند، در صفحه نمایش علامت حرکت دست به نمایش درمی آید که نشان میدهد اندازه گیری دقیق نیست و نیاز است که مجدد برای دریافت سنجش اقدام شود.یکی دیگر از قابلیت های این دستگاه ، نمایشگر بستن صحیح کاف می‌باشد. اگر کاربر به صورت صحیح کاف را برروی دست خود نبسته باشد، علامت کاف برروی صفحه نمایش به نمایش در می آید. این فشارسنج برای دور بازو های ۲۴ تا ۴۰ سانتی‌متر مناسب می‌باشد. همچنین کاف این محصول از جنس بسیار عالی و مقاوم است. Rossmax Z1 دارای سیستم خاموش شدن خودکار میباشد و این ویژگی عمر باتری دستگاه و دستگاه را افزایش می‌دهد.منبع تغذیه فشارسنج دیجیتالی رزمکس مدل Z1 با برق شهری ( با استفاده از آداپتور با پورت تایپ C ) و یا چهار عدد باتری نیم قلمی می‌باشد.

حتما دقت داشته باشید در هنگام استفاده به صورت AC ، باتری های دستگاه را از آن خارج نمایید. این محصول قابلیت تشخیص ناملایمتی و نوسانات قلبی را دارد. هر گونه آریتمی قلبی را شناسایی میکند و به صورت هشدار کاربر را آگاه می‌کند.این ویژگی خصوصا برای افرادی که دچار مشکلات قلبی هستند، بسیار مناسب می‌باشد. یکی دیگر از قابلیت های این دستگاه، رده بندی WHO میباشد و باعث میشود افراد مسن بتوانند به‌راحتی از Z1 استفاده کنند.

ویژگی ها:

تنظیم فشار و باد بازوبند با استفاده از تکنولوژی REAL FUZZY

دارای نشانگر ربسک فشارخون بالا

قابلیت تشخیص ضربان غیر طبیعی قلب

سنجش و اعلام تحرک بیش از حد مجاز حین سنجش برای جلوگیری از خطا در نتایج

قابلیت میانگین گیری سه اندازه گیری آخر و 90 حافظه

کارکرد دستگاه تنها با لمس یک دکمه

خدمات کالیبراسیون مادام العمر

در صورت داشتن آریتمی این مدل از فشارسنج می تواند شما را باخبر سازد و به شما هشدار آریتمی دهد.

رده بندی WHO یا نمایش خطر HRI (خطر فشار خون بالا)

در هنگامی که سنجش کاربر به اتمام می‌رسد پس از نمایش فشار خون در سمت چپ دستگاه فشارسنج دیجیتالی رزمکس مدل Z1 یک رده بندی به رنگ ( سبز ، زرد ، نارنجی ، قرمز ) وجود دارد که براساس فشار فرد تنظیم می‌شود.

رنگ سبز بدین معناست که میزان در محدوده مناسبی است و به همین ترتیب هرچه این نمودار به به قرمز نزدیک میشود به معنای خطر میباشد.

 قابلیت REAL FUZZY چیست؟

تکنولوژی Real Fuzzy فشار هوای مورد نیاز کاف را بر اساس فشار خون سیستولیک و اندازه بازو کاربر تایین می‌کند. میزان زیاد هوا در کاف علاوه بر فشار بیش از حد به بازو کاربر، باعث بروز خطا در میزان فشار گرفته شده میشود.تکنولوژی Real Fuzzy این مشکل را حل می‌کند و بصورت هوشمند با توجه به ابعاد دست میزان هوا را تنظیم می‌کند.

روش های پرداخت این محصول

 • پرداخت آنلاین
 • پرداخت در محل ( فقط در تبریز)

روش های ارسال

 • ارسال با پست
 • ارسال با باربری
 • ارسال با تیپاکس
 • ارسال با TPX